Switch to mobile version. Augšup

Ieguldījumu fondi

Ja vēlaties efektīvi ieguldīt brīvos naudas līdzekļus un esat gatavs uzņemties arī lielāku risku, uzziniet vairāk par SEB ieguldījumu fondu piedāvātajām iespējām! Investīcijas ieguldījumu fondos ir viens no mūsdienās izplatītākajiem naudas līdzekļu pārvaldības veidiem. Apvienojot daudzu atsevišķu ieguldītāju līdzekļus, kopējais ieguldījumu klāsts palielinās, savukārt risks samazinās, jo ieguldījumus ir iespējams diversificēt. Ieguldījumu fondi sniedz iespēju investoriem dalīt izdevumus, kas saistīti ar ieguldījumiem finanšu tirgos, tādejādi gūstot augstāku ienesīgumu.

Izvēloties SEB ieguldījumu fondus, Jūs iegūsiet iespēju ilgtermiņā pelnīt vairāk, nekā izmantojot tradicionālos noguldījumu veidus. Jūs saņemsiet ilggadējā pieredzē balstītu kompetentu finanšu līdzekļu pārvaldību, konsultācijas par riska sadalīšanas – ieguldījumu diversifikācijas iespējām, kā arī tiešu piekļuvi pasaules finanšu tirgiem. SEB nodrošinās Jums iespēju rīkoties ar saviem ieguldījumiem – Jūs varat izvēlēties, ieguldīt akciju, obligāciju, sabalansētajos un naudas tirgus fondos vai patstāvīgi iegādāties un pārdot fondu apliecības Ibankā.

 • Tradicionālie ieguldījumu fondi

  Tradicionālie ieguldījumu fondi

  Ja esat gatavs uzņemties zināmu risku, tradicionālie ieguldījumu fondi ir īsākais ceļš uz pasaules finanšu tirgiem.

  Lasīt vairāk

 • Alternatīvie ieguldījumu fondi

  Alternatīvie ieguldījumu fondi

  Ja vēlaties dažādot ieguldījumu portfeli, Jums ir piemēroti alternatīvie ieguldījumu fondi, kas paredz ieguldījumus ne tikai akcijās un obligācijās, bet arī atvasinātajos finanšu instrumentos – izejvielās, valūtās, hedžfondos un nekustamajā īpašumā.

  Lasīt vairāk

 • Stratēģiju ieguldījumu fondi

  Stratēģiju ieguldījumu fondi

  Ieguldījumi SEB Multi Asset stratēģiju fondos Jums ir piemēroti, ja ieguldījumu pārvaldību vēlaties uzticēt profesionāļiem, savu laiku veltot tiešajiem pienākumiem uzņēmumā, ģimenei vai hobijiem.

  Lasīt vairāk

 
S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.