Switch to mobile version. Augšup

Uzkrājums pensiju 3. līmenī

 • Pensiju 3. līmenis

  Pensiju 3. līmenis

  Tas ir uzkrājums papildu valsts garantētajai vecuma pensijai, kuru veidojat Jūs pats vai Jūsu darba devējs, veicot brīvprātīgas iemaksas. Šis uzkrājums ir mantojams un ir pieejams pirms valsts pensijas – sākot no 55 gadu vecuma.

  Lasīt vairāk

 • Pensiju plāni

  Pensiju plāni

  Piesakoties plānam ar sabalansēto vai aktīvo ieguldījumu stratēģiju, jūs vienlaikus izvēlaties, kādos finanšu instrumentos un cik lielā apmērā pensiju 3. līmeņa uzkrājums var tikt ieguldīts.

  Lasīt vairāk

 • Ja pensijas uzkrājumu veido jūsu darba devējs

  Ja pensijas uzkrājumu veido jūsu darba devējs

  Darba devēja veidotais uzkrājums ir jūsu īpašums, kas veidojas jūsu individuālajā kontā SEB pensiju fondā.

  Lasīt vairāk

Pieteikums zvanam

Jums zvanīs SEB darbinieks, lai pārrunātu Jūsu jautājumus par pensiju 3. līmeni, piemērotākā pensiju plāna izvēli un nodokļa atvieglojumu izmantošanu.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.