Switch to mobile version. Augšup

Mūža pensija

Banner name

 • Kas ir Mūža pensija?

  Kas ir Mūža pensija?

  Mūža pensijas apdrošināšana ir veids, kā pensijas gados ērtā un Jūsu vajadzībām piemērotā veidā saņemt pensiju 2. līmeņa uzkrātos līdzekļus.

  Lasīt vairāk

 • Kā pieteikties Mūža pensijai?

  Mūža pensijas klientam ir jānoslēdz dzīvības apdrošināšanas līgums, kļūstot par apdrošinātu personu un līdz mūža beigām saņemot regulāras pensijas izmaksas.

  Lasīt vairāk

Pieteikums zvanam

Jums zvanīs SEB darbinieks, lai pārrunātu Jūsu iespējas izmantot Mūža pensijas apdrošināšanu.

Tas ir ērts pensiju 2. līmeņa līdzekļu saņemšanas veids, vienlaikus rūpējoties, lai pensiju 2. līmeņa uzkrājums pēc cilvēka aiziešanas netiek ieskaitīts valsts budžetā un to var turpināt saņemt kāds no Jūsu izvēlētajiem tuviniekiem.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.