Switch to mobile version. Augšup

Par SEB

 • Sponsorēšana un investīcijas sabiedrībā

  Sponsorēšana un investīcijas sabiedrībā

  Vienojošais pavediens, kas saista visus mūsu atbalstītos projektus, ir atbalsts nākotnes paaudzēm.

  Lasīt vairāk

 • Korporatīvā ilgtspēja

  Korporatīvā ilgtspēja

  Mūsu uzņēmuma darbības pamatā ir augsti ētikas standarti un labas pārvaldības principi, kā arī ilgtermiņa sadarbība un darbinieki, kas apņēmīgi īsteno korporatīvo stratēģiju un pārrauga mūsu uzņēmuma darbības ietekmi uz sabiedrību un apkārtējo vidi.

  Lasīt vairāk

 • Darbs SEB bankā

  Darbs SEB bankā

  SEB ir starptautisks uzņēmums ar demokrātisku un dinamisku darba vidi, kur novērtēti tiek gan biznesa sasniegumi, gan cilvēciskas attiecības un patīkama atmosfēra kolektīvā.

  Lasīt vairāk

Infotelpa  |   Citi raksti

 
 • Pensiju sistēmu var pieregulēt – ne graut

  Pensiju sistēmu var pieregulēt – ne graut

  Ja runā salīdzinājumos, mūsu pensiju sistēmas «mājas projekts» ir labs, un tā ir uzbūvēta uz labiem pamatiem, tikai, piemēram, sētas pusē viens kvadrātmetrs sienas nav nokrāsots. Vai tāpēc būtu jājauc visa māja nost līdz pamatiem? To laikraksts “Dienas bizness” cenšas noskaidrot sarunā ar IPAS SEB Investment Management valdes priekšsēdētāju Jāni Rozenfeldu.

  Lasīt vairāk

 • 5 ieteikumi, ko stāstīt bērniem par naudu?

  5 ieteikumi, ko stāstīt bērniem par naudu?

  Bērniem ir nepieciešama nauda, un jūs, visticamāk, viņiem to arī dodat – pusdienām, lai norēķinātos par pulciņiem, izklaidei. Taču, lai viņi pieauguši mācētu apdomīgi rīkoties ar saviem izdevumiem, svarīgi jau no mazotnes viņiem iemācīt novērtēt naudu.

  Lasīt vairāk

 • Vai jūs darāt pietiekami, lai vecumdienas būtu pārtikušas?

  Vai jūs darāt pietiekami, lai vecumdienas būtu pārtikušas?

  Pensijas gados vajadzētu baudīt dzīvi ar pilnu krūti – nav vairs jāstrādā, ir daudz brīva laika. Taču, vai mēs pārāk bieži nepaļaujamies uz ilūzijām, domājot par savu vecumdienu finansiālo pusi?

  Lasīt vairāk

Jaunumi  |   Arhīvs

 
 • Jaunumi - 28.03.2017

  Daudzdzīvokļu īres namu būvniecību Valmierā finansēs SEB banka

  Otrdien, 28.martā, uzņēmums “Valmieras Namsaimnieks” un SEB banka noslēdza ilgtermiņa aizdevuma līgumu 6 miljonu eiro apmērā daudzdzīvokļu dzīvojamo īres māju būvniecībai Valmierā, Mālu ielā 1 un Ķiegeļu ielā 8.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 28.03.2017

  Inovāciju attīstību SEB bankā turpmāk vadīs Kārlis Karolis

  Mūsdienās inovācijām ir būtiska nozīme jebkura uzņēmuma izaugsmē. Inovācijas ir svarīgas ne tikai jaunu produktu izstrādē vai jaunu tehnoloģiju ieviešanā biznesa procesos, bet ikdienā piedāvājot risinājumus, kas ierastās lietas ļauj paveikt vienkāršāk. Sākot ar 20. martu, Kārlis Karolis (30) ir kļuvis par inovāciju vadītāju SEB bankā, kura galvenais uzdevums ir jaunu inovatīvu risinājumu meklēšana un attīstīšana, kā arī inovācijas vides attīstīšana uzņēmumā.

  Lasīt vairāk

 • Jaunumi - 24.03.2017

  Piedaloties Zemes stundā, SEB banka aicina arī ikdienā taupīt resursus

  Piedaloties Pasaules Dabas Fonda rīkotajā akcijā “Zemes stunda”, SEB banka šajā nedēļas nogalē izslēgs apgaismojumu SEB bankas Finanšu centrā Valdlaučos un bankas filiālēs daudzviet Latvijā, pievēršot uzmanību klimata pārmaiņām pasaulē un resursu efektīvai izmantošanai.

  Lasīt vairāk

Paziņojumi  |   Arhīvs

 
S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.