Privātpersonām

Kredītkartes

Ja vēlaties droši norēķināties par precēm un pakalpojumiem Latvijā un ārzemēs, izmantojiet kādu no SEB bankas kredītkartēm! Jums būs pieejams ne tikai tas naudas apjoms, kas jau ir Jūsu kontā, bet arī papildu līdzekļi – bankas piešķirtais kredītlimits. Pirkumi ar SEB bankas kredītkarti ir krietni ērtāki un izdevīgāki nekā nomaksas vai līzinga noformēšana tirdzniecības vietās.

Dinamo kredītkarte

Kopā ar Dinamo kredītkarti Jūs vienmēr varēsiet izbaudīt mazas un lielas uzvaras.Lasīt vairāk

Kredītkarte ar bezprocentu kredītlimitu

MasterCard Classic kredītkarte ar bezprocentu kredītlimitu kalpo kā drošības garants gadījumiem, ja ikdienā vai ceļojumu laikā Jums pēkšņi būs nepieciešami papildu līdzekļi. Kredītkartes bezprocentu kredītlimitu Jūs var lietot līdz 45 dienām bez maksas – atmaksājot izlietoto kredītlimita summu līdz nākamā mēneša 14. datumam, procenti nebūs jāmaksā.Lasīt vairāk

Kredītkartes ar kredītlīniju

MasterCard Standarta vai MasterCard Classic kredītkartes ar kredītlīniju jeb pakāpenisku atmaksu ir piemērotas situācijās, kad Jums jāveic lielāki pirkumi. Iztērēto bankas kredīta summu Jūs varat dzēst pakāpeniski – līdz katra nākamā mēneša 14. datumam samaksājot bankai tikai 5 % no iepriekšējā mēnesī izmantotā, kredītlimita, kā arī procentus par kredītlimita izmantošanu.Lasīt vairāk

MasterCard Gold kredītkarte

Saviem labākajiem klientiem mēs piedāvājam starptautiski prestižo MasterCard Gold kredītkarti. Izmantojot Gold karti, Jūs varat rēķināties ar daudz lielāku kredītlimitu, dažādām bankas piedāvātajām priekšrocībām, kā arī īpašu servisu gan Latvijā, gan citur pasaulē. Klientu priekšrocības programmas Zelta kluba klientiem, izmantojot Gold kredītkarti, visās SEB filiālēs ir nodrošināta prioritāte rindu sistēmā, personīgais finanšu konsultants, kā arī atlaides bankas pakalpojumiem.

Lasīt vairāk par SEB Klientu priekšrocību programmu

Lasīt vairāk

Tava Stila karte

Tikai pie mums – SEB bankā Jums ir iespēja saņemt individuāla dizaina VISA Classic kredītkarti. Iespēju ir daudz – izvēlieties kādu no SEB galerijas piedāvātajiem attēliem, vai jebkuru piemērotu attēlu no Jūsu personīgās kolekcijas.

Lasīt vairāk