Par SEB banku

Diāna Blumate kļūst par Mārketinga pārvaldes vadītāju SEB bankā

05. marts, 2013

 

Sākot ar martu, par Mārketinga pārvaldes vadītāju SEB bankā ir kļuvusi Diāna Blumate, kura līdz šim bija atbildīga par sponsorēšanas projektu vadīšanu.


Diāna Blumate ir ieguvusi maģistra grādu mediju un kultūras menedžmentā Latvijas Kultūras akadēmijā un bakalaura grādu vācu filoloģijā Latvijas Universitātē. Pirms darba uzsākšanas SEB bankā Diāna Blumate sešus gadus ir strādājusi par pārdošanas vadītāju SIA "Poligrāfijas apgāds", kā arī par vācu valodas pasniedzēju mācību centrā "Laikmets".


Savu karjeru SEB bankā Diāna Blumate uzsāka 2004. gadā kā projekta vadītāja Produktu un pakalpojumu attīstības pārvaldē. Kopš 2007. gada Diāna Blumate bija atbildīga par sponsorēšanas un labdarbības projektiem SEB bankā.


SEB bankas prezidents Ainārs Ozols: "Diāna Blumate sevi ir pierādījusi kā kompetentu speciālistu savā jomā. Viņas vadītie sponsorēšanas projekti ir ieguvuši augstu ekspertu novērtējumu, nodrošinot veiksmīgu SEB zīmola stiprināšanu."


Līdzšinējais SEB bankas mārketinga jomas vadītājs Ronalds Platkājis ir kļuvis par SEB bankas Maksājumu karšu attīstības un atbalsta pārvaldes vadītāju.

 

Papildinformācija medijiem:

Agnese Strazda, SEB bankas Korporatīvās komunikācijas vadītāja – 29149306, agnese.strazda@seb.lv

Vairāk par SEB grupu Latvijā:

www.seb.lv, Facebook/SEB_Latvia, Twitter/SEB_Latvia, Twitter/SEBekonomisti, YouTube/SEBlatvija, Skype/SEB_Latvia

 

Novērtējot uzņēmuma korporatīvo atbildību gan 2011., gan 2012. gadā SEB bankai piešķirta Ilgtspējas indeksa Zelta kategorija.

SEB grupa ir vadošā finanšu pakalpojumu sniedzēja Ziemeļeiropā. Kā banka ciešām un ilgtermiņa attiecībām, SEB Zviedrijā un Baltijā piedāvā finanšu konsultācijas un plašu finanšu pakalpojumu klāstu. Dānijā, Somijā, Norvēģijā un Vācijā SEB darbības galvenā prioritāte ir korporatīvo un investīciju bankas pakalpojumu sniegšana uzņēmumiem un institucionālajiem klientiem. SEB grupas darbību starptautiskā līmenī apliecina klātesamība 20 pasaules valstīs. Uz 2012. gada 31. decembri SEB grupas kopējie aktīvi veido 2 453 miljardus Zviedrijas kronu (~200,2 miljardi latu), kopējie aktīvi pārvaldīšanā – 1 328 miljardi Zviedrijas kronu (~108,4 miljardi latu). SEB grupā strādā 16 500 darbinieku. Vairāk par SEB grupu:www.sebgroup.com