Switch to mobile version. Augšup

Līzings

Izdevīgs auto līzings
Izdevīgs auto līzings

Jubilejas piedāvājums jaunas vai lietotas automašīnas iegādei

Par godu SEB līzinga 20 gadu jubilejai līdz 2017. gada 31. maijam piedāvājam īpašu 20 EUR komisijas maksu par līzinga līguma sagatavošanu (parasti – 1,5% no pirkuma summas), kā arī īpašas cenas 20 jaunajiem auto sadarbībā ar oficiālajiem auto dīleriem.

Aizņemieties apdomīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.

 • Auto līzings

  Auto līzings

  Ja esat nolēmis iegādāties jaunu vai lietotu automašīnu, SEB līzings piedāvās Jums izdevīgus finansējuma nosacījumus. Jūs varat iegādāties automašīnu, izmantojot finanšu vai operatīvo līzingu.

  Lasīt vairāk

 • Auto apdrošināšana

  Auto apdrošināšana

  Sadarbībā ar apdrošinātāju AAS "Balta" piedāvājam KASKO un OCTA apdrošināšanu par īpaši izdevīgiem nosacījumiem.  

  Lasīt vairāk

 • Piedāvājam Jums iespēju iegādāties gan jaunas, gan lietotas automašīnas ar izdevīgiem līzinga vai patēriņa kredīta nosacījumiem.

  Lasīt vairāk

 • Eko līzings

  Eko līzings

  Eko automašīnu iegādei līzingā privātpersonām ir īpaša procentu likme. Automašīna kvalificējas kā eko, ja tās oglekļa dioksīda (CO2) izmešu līmenis nepārsniedz 110 g/km.

  Lasīt vairāk

 
S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.