Switch to mobile version. Augšup

Kredīti ikdienai

 • Patēriņa kredīts

  Patēriņa kredīts

  Patēriņa kredīts sniedz iespēju īstenot savas vēlmes jau šodien! Tam nav nepieciešams papildu nodrošinājums, jo par to kalpos Jūsu ienākumi. Nepieciešamības gadījumā var piesaistīt galvotāju.

  Lasīt vairāk

 • Overdrafts

  Overdrafts

  Overdrafts ir kredītlimits, ko banka piešķir noteiktā apmērā, ņemot vērā Jūsu regulāros ikmēneša ienākumus, kas arī kalpos par aizdevuma nodrošinājumu. Izmantot Overdraftu Jūs varat pēc saviem ieskatiem, un procenti ir jāmaksā tikai par izmantoto aizdevuma daļu.

  Lasīt vairāk

 • Kredīti studentiem ar valsts vārdā sniegtu galvojumu

  Kredīti studentiem ar valsts vārdā sniegtu galvojumu

  Izmanto iespēju studēt izdevīgāk, piesakoties Kredītam ar valsts vārdā sniegtu galvojumu.

  Lasīt vairāk

 • SEB studiju kredīts

  SEB studiju kredīts

  Ja jau esat students vai tikai plānojiet par tādu kļūt, Jums noteikti ir aktuāls studiju maksas segšanas jautājums. Ja Jums nepietiek līdzekļu studiju maksas segšanai, piedāvājam izmantot Studiju kredītu!

  Lasīt vairāk

 • Ideju kredīts

  Ideju kredīts

  Ideju kredīts ir Jūsu iespēja saņemt finansējumu izdevumiem, kas saistīti ar dažādu mērķu īstenošanu, sadzīves iekārtu iegādi, ceļojumiem, mācībām vai medicīnas pakalpojumiem. Ideju kredīta nodrošinājums var būt Jūsu nekustamais īpašums vai naudas noguldījums SEB bankā.

  Lasīt vairāk

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.