Switch to mobile version. Augšup

Norēķinu kartes

 • Debit MasterCard norēķinu karte

  Debit MasterCard norēķinu karte

  Ar Debit MasterCard karti Jūs varat ērti izmantot kontā esošos līdzekļus – veikt pirkumus, norēķināties internetā, kā arī izņemt skaidru naudu. Iepērcieties internetā, rezervējiet aviobiļetes un viesnīcu ceļojumiem, kā arī izmantojiet neskaitāmas norēķinu iespējas kā Latvijā, tā ārzemēs!

  Lasīt vairāk

 • VISA Stila karte

  VISA Stila karte

  VISA Stila kartes dizainam Jūs varat izvēlēties kādu no SEB bankas piedāvātajiem attēliem vai bildi no Jūsu privātās galerijas.

  Lasīt vairāk

 • Kartes jauniešiem (7-17)

  Kartes jauniešiem (7-17)

  Maksājumu karte bērniem vai jauniešiem ir pirmā finanšu pieredze un sadarbība ar banku, savukārt vecākiem - iespēja vienkāršāk pārvaldīt kabatas naudu un būt pārliecinātam, ka nauda būs drošībā. Izvēlieties Juniora karti vai arī Stila karti ar pašu izveidotu kartes dizainu.

  Lasīt vairāk

 • Bezkontakta MasterCard norēķinu karte

  Bezkontakta MasterCard norēķinu karte

  Karte nodrošina bezkontaktu norēķinus līdz 10 EUR Baltijā, citviet Eiropā - līdz 14 EUR. Dinamo MasterCard ir iespējams noformēt arī kā kredītkarti. Kopā ar Dinamo karti Jūs vienmēr varēsiet izbaudīt mazas un lielas uzvaras.

  Lasīt vairāk

 • Jelgavas pilsētas iedzīvotāja karte

  Jelgavas pilsētas iedzīvotāja karte

  Jelgavas pilsētas iedzīvotāja karte ir elektroniska karte, kas funkcionē kā bezkontakta maksājuma karte, ar kuru var norēķināties par braukšanu Jelgavas pilsētas autobusos. Šo karti nevar izmantot citiem norēķiniem.

  Lasīt vairāk

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.