Switch to mobile version. Augšup

Pārskaitījumi

Kad esat uzsācis sadarbību ar SEB banku, t. i., Jums ir atvērts norēķinu konts, Jūsu rīcībā ir visplašākās pārskaitījumu iespējas gan Latvijas robežās, gan uz ārvalstīm. Visātrākie un izdevīgākie maksājumi  ir SEB internetbankā. Piesakieties Klienta komplektam un veiciet savus ikdienas pārskaitījumus internetbankā bez maksas!

Uzziniet vairāk par SEB Klienta komplektiem

 
 • Iekšzemes pārskaitījumi

  Iekšzemes pārskaitījumi

  No SEB internetbankas Jūs varat veikt iekšzemes pārskaitījumus Jūsu izvēlētajā valūtā uz jebkuru banku Latvijā. Piesakieties klienta komplektam un veiciet savus ikdienas pārskaitījumus internetbankā bez maksas!

  Lasīt vairāk

 • Starptautiskie pārskaitījumi

  Starptautiskie pārskaitījumi

  Starptautiskie pārskaitījumi ir maksājumi uz ārvalstu bankām. Pēc vienotās eiro maksājumu zonas (SEPA) ieviešanas Jūs varat veikt ātrus un izdevīgus eiro pārskaitījumus uz 28 Eiropas Savienības dalībvalstīm, kā arī uz Īslandi, Lihtenšteinu, Norvēģiju, Šveici un Monako (SEPA maksājums).

  Lasīt vairāk

Noderīgi

Uzziniet par SEB bankas piedāvātajām vietējo un starptautisko rēķinu un pakalpojumu apmaksas iespējām vienā pārskatāmā lapā.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.