Switch to mobile version. Augšup

Norēķini

 • Iekšzemes pārskaitījumi

  Iekšzemes pārskaitījumi

  No SEB internetbankas Jūs varat veikt iekšzemes pārskaitījumus Jūsu izvēlētajā valūtā uz jebkuru banku Latvijā. Piesakieties klienta komplektam un veiciet savus ikdienas pārskaitījumus internetbankā bez maksas!

  Lasīt vairāk

 • Starptautiskie pārskaitījumi

  Starptautiskie pārskaitījumi

  Starptautiskie pārskaitījumi ir maksājumi uz ārvalstu bankām. Pēc vienotās eiro maksājumu zonas (SEPA) ieviešanas Jūs varat veikt ātrus un izdevīgus eiro pārskaitījumus uz 28 Eiropas Savienības dalībvalstīm, kā arī uz Īslandi, Lihtenšteinu, Norvēģiju, Šveici un Monako (SEPA maksājums).

  Lasīt vairāk

 • Regulārie maksājumi

  Regulārie maksājumi

   Ja Jums ir regulāri vienādu summu maksājumi vienam un tam pašam saņēmējam – piesakieties Regulārajam maksājumam un uzticiet tos veikt bankai Jūsu vietā. Šādi ērti var veikt, piemēram, izlīdzinātos līzinga maksājumus vai iemaksas dzīvības apdrošināšanas un 3. līmeņa pensiju uzkrājumos, samaksāt par gāzi, elektrību, kabeļtelevīziju vai citiem pakalpojumiem.    

  Lasīt vairāk

 • E-rēķina automātiska apmaksa

  E-rēķina automātiska apmaksa

  E-rēķina automātiskā apmaksa ir labākais risinājums regulāru, bet mainīgas summas rēķinu samaksai. Pakalpojuma būtība – Jūs pilnvarojat SEB banku samaksāt rēķinus no Jūsu konta, pamatojoties uz pakalpojumu sniedzēju iesūtītajiem e-rēķiniem bankā.

  Lasīt vairāk

 • SEPA automātiskā rēķinu apmaksa

  SEB banka piedāvā veikt SEPA automātisku samaksu – Jūs varat uzticēt bankai automātiski apmaksāt pakalpojumus jebkurā Eiropas Savienības valstī, kā arī Islandē, Lihtenšteinā, Norvēģijā, Šveicē un Monako.

  Lasīt vairāk

 • Čeku norēķini

  Čeku norēķini

  Ikdienā var rasties situācijas, kad skaidras naudas vietā Jums ir izdevīgāk izmantot čeku norēķinus. Čeku norēķinus naudas līdzekļu nosūtīšanai, saņemšanai vai norēķiniem par precēm un pakalpojumiem Latvijā un ārvalstīs var izmantot gan uzņēmumi, gan privātpersonas – SEB bankas vai citu banku klienti.

  Lasīt vairāk

Noderīgi

Uzziniet par SEB bankas piedāvātajām vietējo un starptautisko rēķinu un pakalpojumu apmaksas iespējām vienā pārskatāmā lapā.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.