Switch to mobile version. Augšup

Konti

Ērtai un drošai naudas pārvaldībai atveriet kontu tuvākajā SEB filiālē! Kļūstot par SEB bankas klientu, Jūs varēsiet izmantot plašu bankas pakalpojumu klāstu — veikt norēķinus internetbankā, veidot uzkrājumus, lietot maksājumu kartes un bankomātus, kā arī izmēģināt mūsdienīgas ieguldījumu iespējas. Mūsu klientu apkalpošanas speciālisti izskaidros un palīdzēs izvēlēties Jums piemērotākos bankas pakalpojumus.

 • Alga SEB bankas kontā

  Alga SEB bankas kontā

  Lai saņemtu algu SEB bankā, lūdzu, aizpildiet pieteikumu (PDF) un iesniedziet to jebkurā SEB bankas filiālē. Paziņojiet savai grāmatvedībai Jums piešķirto konta numuru.

  Lasīt vairāk

 • Norēķinu konts

  Norēķinu konts

  Norēķinu konts ir bankas pamatpakalpojums – priekšnoteikums ilgstošai un veiksmīgai sadarbībai ar banku. SEB bankas norēķinu kontā, Jūsu nauda būs drošībā. Jūs varēsiet ērti un droši kontrolēt naudas plūsmu arī attālināti, izmantojot internetbanku.

  Lasīt vairāk

 • Darījuma konts

  Darījuma konts

  Garantēta pirkšanas un pārdošanas darījumu drošība. Darījuma konts ir paredzēts pirkšanas un pārdošanas darījuma drošībai, piemēram, pērkot vai pārdodot nekustamo īpašumu, automašīnu vai jebkuru citu īpašumu.

  Lasīt vairāk

 • Vērtspapīru konts

  Vērtspapīru konts

  Ja Jums ir investīciju ieceres un vēlme gūt lielāku peļņu no saviem ieguldījumiem, atveriet SEB bankā vērtspapīru kontu. Tajā tiek glabāti vērtspapīri un veikti vērtspapīru darījumi.

  Lasīt vairāk

 • Kontu pārcelšana no citas bankas uz SEB

  Kontu pārcelšana no citas bankas uz SEB

  Ja vēlaties, Jūs varat viegli pārcelt norēķinu kontus un tiem piesaistītos automātisko un regulāro maksājuma līgumus no citas bankas uz SEB.

  Lasīt vairāk

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.