Switch to mobile version. Augšup

Klienta komplekti

 • Pamata komplekts

  Pamata komplekts

  Jums ir mērķi un skaidra vīzija, kā tos sasniegt. Zinot, ka laiks ir vērtība, piedāvājam nepieciešamos ikdienas bankas pakalpojumus vienuviet – komplektā par 2.00 EUR mēnesī.

  Lasīt vairāk

 • Aktīvais komplekts

  Aktīvais komplekts

  Ir tikai saprotami, ja ar laiku Jūs no dzīves vēlaties arvien vairāk. Tāpēc piedāvājam komplektu aktīvai finanšu ikdienai. Jums ir iespēja saņemt visus nepieciešamos bankas ikdienas pakalpojumus un kredītkarti – tikai par 3.00 EUR mēnesī.

  Lasīt vairāk

 • Jauniešu komplekts

  Jauniešu komplekts

  Ja Tev ir 18-25 gadi, Tev ir iespēja pašam pilnībā kontrolēt savu finanšu ikdienu ērti, pārskatāmi un izdevīgi – tikai par 0,43 EUR mēnesī. Turklāt, ja esi students, pirmo gadu lietojiet Jauniešu komplektu bez maksas.

  Lasīt vairāk

 • Seniora komplekts

  Seniora komplekts

  Šis laiks ir domāts, lai Jūs to pilnībā izbaudītu. Lai atvieglotu Jūsu ikdienas bankas darījumu pārvaldīšanu, kungiem un dāmām virs 65 gadiem piedāvājam Klienta komplektu par īpašu cenu – tikai 0.43 EUR mēnesī.

  Lasīt vairāk

 

Par personīgo finanšu plānošanu vairāk lasiet Infotelpas rakstos

 
S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.