Switch to mobile version. Augšup

Naudas izmaksa tirdzniecības vietās

Naudas izmaksa tirdzniecības vietās

Skaidru naudu izņemiet veikala kasē, nemeklējot bankomātu

Ne visās Latvijas vietās ir pieejams bankomāts. Tāpēc tagad, norēķinoties par pirkumu veikala kasē ar karti, Jums ir iespēja turpat izņemt arī skaidru naudu. To Jūs varat izdarīt jau vairāk nekā 400 tirdzniecības vietās visā Latvijā, piemēram, Daugava, Saules veikalos Latgalē, DUS Virši un daudzās reģionālajās degvielas uzpildes stacijās, kā arī reģionālajos pārtikas veikalos. Skaidras naudas izņemšanai Jūs varat izmantot jebkuru SEB norēķinu karti, kā arī MasterCard Standarta, VISA Classic, VISA Gold un Stila kredītkartes. Darījuma komisijas maksa ir tāda pati, kā izņemot naudu SEB bankas bankomātos.

  1. Skaidras naudas izmaksa tiek veikta kopā ar norēķiniem par pirkumu. Norēķinoties ar maksājumu karti, nosauciet summu, kuru vēlaties izņemt. Minimālā izmaksas summa ir 1 cents, maksimālā - 100 EUR.
  2. Izņemtās skaidrās naudas summa tiks pieskaitīta pirkumam.
  3. Apstipriniet darījumu. Jūs saņemsiet čeku, kurā atsevišķi būs norādīta pirkuma summa un izņemtās naudas summa.
  4. Darījuma komisijas maksa ir tāda pati, kā izņemot naudu SEB bankas bankomātos.

  

Uzziniet vairāk

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.