Switch to mobile version. Augšup

eParaksts

eParaksts

Aicinām klientus pieteikties e-parakstam saistībā ar grozījumiem Komercķīlas likumā no 2015. gada 1. janvāra

  • Parakstot pieteikumu elektroniski ar drošu elektronisku parakstu (eParaksts ar laika zīmogu)
  • Klātienē Uzņēmumu Reģistrā parakstot pieteikumu papīra formātā

Rūpējoties par efektīvu laika izmantošanu un veicinātu digitālās vides attīstību Latvijā, SEB banka aicina klientus pieteikties eParakstam, lai varētu nodrošināt pieteikumu iesniegšanu elektroniski.

eParaksts ir cilvēka individuāls paraksts elektroniskajā vidē, kam ir juridisks spēks. Ar to ir iespējams parakstīt elektroniski dokumentus, neizdrukājot tos, piemēram, līgumus, rēķinus, sūdzības, iesniegumus, vēstules. Parakstot dokumentu, eParaksta lietotājs piekrīt tā saturam un apliecina savu gribu. eParakstu var lietot tikai un vienīgi tā īpašnieks.

Likumdošana nosaka, ka ar eParakstu parakstītam dokumentam ir tāds pats juridiskais spēks kā uz papīra parakstītam dokumentam.

eParaksts nav cilvēka fiziskā paraksta grafisks attēlojums. Tā ir speciāla veida informācija, kas pievienota elektroniskam dokumentam. Plašāka informācija par eParakstu.

Vairāk informācijas: eParaksta nesēju veidi un to salīdzinājums.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.