Switch to mobile version. Augšup

e-Brokeris

e-Brokeris

Ērta akciju tirdzniecības platforma internetā

 • Iespēja veikt tirdzniecību ar vairāk nekā 100 NASDAQ OMX Baltijas biržās kotētām uzņēmumu akcijām
 • Darījumu izpilde dažu sekunžu laikā
 • Zemākas komisijas maksas par darījumiem un izdevīga abonēšanas maksa

E-Brokeris ir Baltijas akciju tirdzniecības e-platforma, kas nodrošina Jums iespēju patstāvīgi tirgot Baltijas biržās kotētas akcijas.

E-Brokera akciju pirkšanas un pārdošanas darījumiem ir mazākas komisijas maksas nekā tad, ja Jūs izmantotu brokera pakalpojumus bankas filiālē, tāpēc Jūs varat droši iejusties investora lomā un iegūt patstāvīgas akciju pirkšanas un pārdošanas pieredzi. Izmantojot e-Brokera platformu, Jūs iegūsiet iespēju veikt darījumus ar gandrīz 100 uzņēmumu akcijām.

e-Brokeris Jums nodrošina priekšrocības darījumu veikšanai Baltijas biržās

 • Darījumi tiek slēgti tieši starp pircēju un pārdevēju. Jūs varat patstāvīgi, bez brokera starpniecības tirgot Baltijas akcijas sev ērtā vietā. Kā investors Jūs varat pirkt un pārdot NASDAQ OMX Riga biržā kotētos Latvijas, Lietuvas un Igaunijas uzņēmumu vērtspapīrus no jebkura datora pasaulē, kam ir interneta pieslēgums.
 • Kā investoram Jums ir iespēja tiešsaistes režīmā sekot līdzi notikumiem Baltijas biržu tirgos un zibenīgi reaģēt uz nozīmīgām cenu izmaiņām vai notikumiem:
  • izmantojot e-Brokeri, vērtspapīru darījumu uzdevumi tiek izpildīti dažu sekunžu laikā;
  • Jūs varat redzēt akciju cenas reālajā laikā un nekavējoties reaģēt uz izmaiņām;
  • Jūs varat sekot līdzi savu uzdevumu izpildei un stāvoklim, mainīt un atcelt tos dažu sekunžu laikā.
 • Katram e-Brokera lietotājam ir pieejama plaša informācija par tirgus situāciju – Jūs redzēsiet visus savus NASDAQ OMX Riga biržā iesniegtos akciju uzdevumus, varēsiet sekot līdzi vērtspapīru pieprasījumam un piedāvājumam. Jums būs iespēja arī regulāri saņemt pa e-pastu SEB bankas analītiķu sagatavotos vērtspapīru tirgus apskatus.
 • Izmantojot e-Brokeri, Jūs ietaupīsiet laiku – Jūsu vizītes bankā formālu jautājumu kārtošanai kļūs retākas vai vispār nebūs nepieciešamas.
 • Jūs varat ietaupīt uz brokera komisijas maksu rēķina. E-Brokera salīdzinoši zemākās komisijas maksas ir sevišķi svarīgas tad, ja Jūs līdz šim esat veicis akciju darījumus tikai ar bankas speciālistu starpniecību vai esat iesācējs. Zemākas izmaksas ļaus Jums drošāk iejusties investora lomā un gūt pieredzi veiksmīgiem ieguldījumu lēmumiem nākotnē.

Lai strādātu ar e-Brokera platformu, Jums ir nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu.

NASDAQ OMX Riga Video pamācības e-Brokera programmnodrošinājuma instalēšanai un lietošanai

Vērtspapīru konta atvēršanas un apkalpošanas līguma noteikumi

E-Brokera pieslēgšana ir bez maksas. E-Brokera ikmēneša abonēšanas maksa ir 15 EUR. Maksa par katru darījumu – pēc bankas noteiktā cenrāža.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.